Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 teren przed Firmą

Go down 
+4
cintia
Tinsley O'Brien
xavier
Michelle
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:40 pm

teren przed Firmą 400_F_1883009_gKvsqnurKZc4tMjqwP0S4W8ahekLxY
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:42 pm

Zatrzymała się i spojrzała na Xawiera.
-Upał?-spytała uśmiechając się, ona nie znała takie pojęcia, poza tym kochała chodzić nawet w "upał"-Od tego się nie umiera.
Powiedziała śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:44 pm

Zdjął marynarkę i rozejrzał się za taksówką-Ale to jest strasznie męczące.Te lepiące ubrania i wogóle-uśmiechnął się do niej i zlustrował znowu jej nogi
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:48 pm

Zaśmiała się i ruszyła.
Przeszła parę kroków po czym odwróciła się w jego stronę, nadal idąc tym razem tyłem.
-Idziesz?-spytała. Znów odwróciła się i ruszyła dalej. Wiedząc, że patrzy na jej tyłek zatrzymała się na chwilę, wypięła go i pokręciła nim, śmiejąc się przy tym.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:52 pm

Rozesmiał się i przyśpieszył kroku tak że po chwili się z nią zrównał.-A dokąd??Jak masz jakaś ciekawą propozycję to pójde a jak nie znajde sobie inną-Nie przyznał się ze ma inną już od dawna.Machnął ręką na przejeżdzającą koło nich pusta taksówkę
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:57 pm

-Przed siebie Xawier-powiedziała śmiejąc się i idąc chodnikiem-zawsze musi być jakiś cel podróży?
Spytała, właściwie ni przejęła się tą wzmianką o innej. Była pewna że on i tak ma dziesiątki kobiet, a to, że w tej chwili akurat jest z nią.. No cóż, kwestia szczęścia?
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:59 pm

-Przed siebie??Ja tylko ide w tym kierunku-zawsze do przodu nigdy się przed niczym nie cofał xp-Otowrzył jej drzwi od taksówki-Jak chcesz podrzuce Cię na ten Twój spacer gdzie będziesz chciała bo ja wybieram się na pożądny obiad.
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:05 pm

-Pożadny?-spytała patrząc na niego, -czyli danie za dwieście? A jadłeś kiedyś Hamburgera?
Zapytała wsiadając do taksówki.
-Polecam, zanim zostałam wegetarianką lubiłam je jadać.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:08 pm

-Hamburgera-roześmiał się-Nie jestem takim snobem na jakiego wyglądam-oburzył się lekko-Mam tylko ochote na tłusty stek a podają go tylko w jednej restauracji-wsiadł za nią i zatrzasnął drzwi-To dokąd chcesz jechać??
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:11 pm

-Dobrze że chociaż wiesz, na kogo wyglądasz-powiedziała pokazując mu jeżyk, czasem zachowywała się, jak małe dziecko. Cóż, Mimi już taka była.
-A co, jeśli bym ci powiedziała, że chcę iść zobaczyć jak zjadasz to biedne zwierzę?-spytała.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:12 pm

-chcesz patrzec jak jem???-uniosł brew,nikt nigdy nie złożył mu takiej propozycji-Ale pod warunkiem ze zamówisz sobie tez coś do jedzenia-pewnie by się krepował przy niej sam jedząc,i bał się ze się wtedy pobrudzi czy coś
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:16 pm

Rozśmiała się.
-Czemu nie-powiedziała nadal chichocząc cicho z jego reakcji.-ale płacę za siebie,
nigdy nie lubiła czuć się zależną od faceta. Mimi od zawsze była niezależna, i nawet tuaj idąc do restauracji z Vice prezesem chciała być niezależna. mimo że spokojnie mógłby kupić cała tą restauracje do której jechali Michelle chciała płacić sama za siebie. I miała nadzieję, że uda jej się na swoim postawić.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:55 pm

jak przed to niech będzie przed xp

poprawiła swoją torebke,co za dzien codziennie widziała kogoś z firmy,czy nie ma w paryżewie innych niz z BF.ale ona lubiła cintówe więc ją uściskała-Ty tutaj w niedziele??
Powrót do góry Go down
cintia
Wredota
cintia


Liczba postów : 138
Join date : 05/06/2009
wiek : 37
skąd : Gold Coast!

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:57 pm

ona właśnie pomyślała że przyłapie kogoś na jakimś gorącym seksie na jakimś biurku czy coś, albo może sama chciała się załapac. wszystko jedno . - musiałam sprawdzic czy wszystko dokończyłam, musiałam się upewnic booo no wiesz.
- a co u ciebie tins?
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:59 pm

poprawiła sweterk bo jej się z ramionka zsunłą-nie narzekam-odparła z szerokim uśiechem,miała kase,dobrą prace,urode,długie nogi i udane zycie seksualne-maz ochote coś zrobić czy tak będziemy staly??-wskazała reką na buty których miała serdecznie doysc,powina je wyrzucić ale ulice są za brudne by chodzić boso
Powrót do góry Go down
cintia
Wredota
cintia


Liczba postów : 138
Join date : 05/06/2009
wiek : 37
skąd : Gold Coast!

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:04 pm

- nie wiem, możemy iśc poszukac jakichś przystojnych afroamerykaninów ! - aproponowała, dlaczego afro? nie wiem murzyni jej się dobrze kojarzyli, wiemy dlaczego .;3
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:07 pm

ej ja nie wiem czemu xp

-jasne moze być i tak nie mam gdzie wracąc-poprawiła ten cholerny sweterek-park???tam chyba będą grać na bębnach z tego co kojarze
Powrót do góry Go down
cintia
Wredota
cintia


Liczba postów : 138
Join date : 05/06/2009
wiek : 37
skąd : Gold Coast!

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:10 pm

mają podobno duże przyrodzenie, ej nie wiem. nie sprawdzałam .(jeszcze !)-okej! więc chodźmy - powiedziała i pewnie poszły obie w wielkich szpilkach, cnie . bo pewnie takie miały .zacznę.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimePon Cze 08, 2009 5:33 pm

właśnie wyszła z firmy, bo skończyła na dziś pracę. przystanęła na chodniku i zaczęła szukać w torebce papierosów. miała ochotę zapalić, poza tym gdzieś w torbie zawieruszyła jej się komórka, a chciała zadzwonić po taksówkę.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:10 pm

a on akurat niecierpliwił się i stał obok niej. - na litość boską, carol, pośpiesz się z tym telefonem. - mruknął. był głodny, a oni mieli już zarezerwowany ten stolik. strasznie gderał, jak zwykle kiedy nie mógł nic włożyć do ust. przystanął z nogi na nogę. szkoda, że zapomniał swojego telefonu z domu.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:13 pm

przewróciła oczami.
- no chwila. jest! - krzyknęła triumfalnie i wyjęła telefon. zadzwoniła po taksówkę i po chwili zdegustowana wrzuciła z powrotem telefon do torebki. - będą za jakieś 20-30 minut, dopiero - skrzywiła się.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:15 pm

-żartujesz? - złapał ją za rękę. - jeeeeeezu, może chodźmy na pieszo? albo do ciebie. blisko jest. - wymruczał już milej. ach, jak to sympatycznie, że wpadł na ten pomysł.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:18 pm

- możemy iść do mnie - zgodziła się, odrzucając włosy. - a umiesz gotować? - zachichotała. - bo jak nie to pewnie umrzesz z głodu - widocznie nie umiała gotować i jedyne co mogła mu zaoferować to kanapki, ewentualnie tosty albo jajecznica.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:21 pm

wyszczerzył się od ucha do ucha. - coś się wymyśli. - pociągnął ją nawet za rękę i poszli w kierunku jej bajecznego mieszkania, w którym miał się pojawić po raz pierwszy. okropne.
Powrót do góry Go down
Branch
Nowicjusz
Branch


Liczba postów : 27
Join date : 07/06/2009
wiek : 40

teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 5:08 pm

siedział na murku w okolicach parkingu i myślał o tym, ze chyba powinien teraz być w biurze, ale jakoś mimo wszystko wcale się stąd nie miał zamiaru ruszać. zapalił nawet papierosa, jakiegoś elo elitarnego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





teren przed Firmą Empty
PisanieTemat: Re: teren przed Firmą   teren przed Firmą Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
teren przed Firmą
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: B&F :: PARTER-
Skocz do: