Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rex Club

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Rex Club Empty
PisanieTemat: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:16 pm

Rex Club Rex-club
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:24 pm

Od kilkunastu już minut sieział przy stoliku niedaleko parkietu popijając whisky. Ani na chwilę nie spuścił wzroku z tańczących przed nim blondynek. Uśmiechnął się sam do siebie wyobrażając sobie dziewczyny w "akcji".
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:27 pm

Przyszła "jego 'blondynka i staneła przed nim zasłaniając mu na innen widok-Cześc-rzuciła przeciągając zalotnie powitanie-Teskniłeś-spojrzała w jego oczy i uśmiechneła się
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:32 pm

- No ba! W końcu nie widzieliśmy się już całe... - przerwał, zerkając na zegarek - trzy godziny? - roześmiał się klepiąc miejsce obok siebie. - Chodź, potrzebuję bliskości! - uniósł brwi po chwili tworząc na twarzy minę zagubionego dziecka. - Co ci zamówić? - rozejrzał się za wolnym kelnerem, bądź kelnerką... co oczywiście bardziej by mu odpowiadało.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:35 pm

Jej by pasował kelner,na szczęscie są takie kluby i restauracje gdzie obsluguja sami faceci,nie musze wspominac ze Tins była tam stała klienta. xp-Usiadł akoło niuego i przytuliła się do jego ramienia-Obojętnei może byc jakis lekki drink-rozejrzała się dla bezpieczeństwa po klubie,dzieowała ze jest tutaj dośc ciemno i intymnie
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:41 pm

- Jakiś?... Nie chcę żebyś potem osądzała mnie o to że upiłem cię czymś a potem wykorzystałem! - wydobył z siebie cichy śmiech masując dłonią jej udo. - Martini? - zerknął na nią pytającym wzrokiem, nie czekając na jej odpowiedź zaczepił jedną z kelnerek, złożył zamówienie prosząc również o następne whisky dla siebie.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:43 pm

-Nie musisz mnie upijac aby mnie uwiesc-zasmiała się i połozyła głowe na jego ramieniu-Może gin z tonikiem,tak to bedzie dobre.Poczekała az kelnerka w zbyt krótkim fartuszku zniknie z przed oczu Rafalea-Na szczęście jutro niedziela i oboje mamy wolne,jakies konkretne plany??
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:49 pm

- Nie... ale z tego co widzę ty już coś wymyśliłaś. - uniósł obie brwi patrząc na jej twarz. - Właściwie to obiecałem Inés że popracuje nad zdjęciami do najnowszej kolekcji. Może spotkamy się wieczorem? - dopił whisky w momencie kiedy blond kelnerka podała mu następną, uśmiechnął się dziękując jej kiwnięciem głowy, po czym odwrócił się spowrotem do Tins.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:54 pm

Sięgneła po swoją szklanke i wyjeła z niej slomke,wolała pić normalnie.-Nie w porzadku i tak mam jutro parę rzeczy do zrobienie więc to mi nawet na ręke-usmiechneła się lekko-Wieczór moze byc jak najbardziej,mozesz zostać nawet u mnie na noc-spojrzała na niego czekajac na jego decyzje
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:57 pm

- W takim razie jesteśmy umówieni. - kiwnął głową posyłając jej kolejny czarujący uśmiech. - A teraz zapraszam Panią na parkiet - wstał i delikatnie pochylając się w jej stronę podał jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:59 pm

-chcesz tańczyć??-pierwszy raz ją prosił do tańca więc nie mogła nie skorzystac,odstawiła szklankę i zdjeła kurtkę ukazując dość skromny top pod nim.wzieła go za rekę i poszli na parkiet
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:01 pm

- Skarbie nawet ja mam czasem ochotę na kołysanie się w rytm muzyki! - spojrzał na nią rozbawioną miną nie wypuszczając jej dłoni. W końcu zaciągnął ją na parkiet, ustawił tak by stała na przeciwko niego i objął w tali delikatnie schylając głowę by patrzeć w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:05 pm

Wsuneła się w jego ramiona tak blisko ze czuła ciałem bicie jego serca.Patrzyła w jego oczu i uśmiechała się lekko.Musenał jego wargi ale nie pocałowała go-dobrze mi z Toba-odsuneła kosmyk z jego czoło i tym razem go pocałowała,nie rozglądała sie nawet czy ktoś ich podgląda czy nie,nie interesowałao jej to w tej chwili
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:10 pm

Chciał ją pocałować, coś w środku powstrzymało go jednak. Poczuł się dziwnie słysząc jej wyznanie, to prawda on też lubił jej towarzystwo ale nigdy nie przeszło mu nawet przez myśl że mogliby zostać parą. Dopiero w tej chwili zdał sobie sprawę iż Tins prawdopodobnie nie raz o tym myślała. Uśmiechnął się tak naturalnie jak tylko potrafił, mocniej wtulając się w jej ciało.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:13 pm

Pewnie czasem o tym myślała ale nigdy tego mu nie powiedziała bo wiedziała jakby zareagował,a nie chciała go jeszcze stracić.Zamkneła oczy i dała sie ponieśc muzyce,nawet nie wsłuchiwała się w to jaka jest piosenka.Wolała słuchac bicia jego serca.
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:18 pm

Przestraszyła go nieco myśl "dorosłego związku", nie był jeszcze gotowy, zbyt dużą przyjemność sprawiały mu krótkie niezobowiązujące romanse. Delikatnie kołysali się w rytm wolnej piosenki. Jego dłonie masowały powoli jej plecy natomiast twarz ponieważ był nieco wyższy oparł o jej głowę.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:20 pm

Pewnie się piosenka juz dawno skończyła,tzn ta wolna a zaczął szybki kawałek a oni nadal stali wtuleni w siebie.Dopiero po dobrej chwili bassy doszły do głowy Tinsley więc otworzyła oczy i się rozejrzała.Widząc tańczace wokół pary które przyglądały sie im z zaciekawieniem,uśiechneła się i podniosła głowe-Wracamy???
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rex Club Empty
PisanieTemat: Re: Rex Club   Rex Club Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rex Club
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: KLUBY I BARY-
Skocz do: