Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Barrio Latino

Go down 
+2
erica
Inés
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:30 am

pokiwała głowa-zgadza się naszczęscie nie z samego rana więc moge tutaj jeszcze posiedzieć-zamówiła tym razem sok pomarańczowy i przyjrzała się spowrotem Matiemu-po co pracujesz w wekend i w ciągu tygodnia,to męczace
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:39 am

Zaśmiał się.
-Skowronku, ja uwielbiam tą robotę.
Powiedział z uśmeichem na ustach.
-Tworzę tak jakby arcydziała, chwilowe eksponaty. a materiałem moje pracy są włosy.
Wzruszył ramionami.
-dla mnie to niekończąca się zabawa
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:42 am

pokiwała głową i tak go lubiła nawet jak musiał jej wyrwac garśc włosów aby cos stworzyc na jej głowie-w takim razie widzimy się jutro-upiła łyka i znowu na niego popatrzyła-jestes szalony Mati ,ale tak cię kocham-posłała mu buziaka
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:46 am

-wypraszam sobie-powiedział robiąc mine oburzonego-co najwyżej pozytywnie zakręcony.
Zaśmiał się.
-No ba! mnie się nie da nie kochać. tylko zobacz jak te dziewuszki na mnie patrzą
Dodał wypinając do przodu kaltę.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:48 am

dotkneła ręką jego brzucha-oho widze ze kaloryferek nadal masz-dawno nie widziała go nago więc mogła się domyslac ze nadal pakuje siłowni.odwróciła się patrzac na grupe rozchichotanych małolat-tak ale one jeszcze podchodzą pod prokuratora,słodziaku
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:54 am

-to bz znaczenia-powiedział znudzony.-popsułaś mi zabawę
Powiedział smutno, jednak odwrócił się i posłał dziewczyną ładny uśmiech. A na siłownię chodził, a jak! trzeba o siebie dbać.
-No ba, że mam.-powiedział dumnie.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 12:56 am

ej ten fryzjer kojrzy mi się z niezadzieraj z fryzjeram xp
-masz masz przeciez wyczuwam-pomacała go znowu i położyła grzecznie rączki na kolanach-muszę się zbierać,jutro do pracy.więc pewnie jutro tez będziesz mógł sobie mnie pooglądać a nwet pomacac moją głowe
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 1:02 am

-Co za szcześciepowiedziała śmiejąc się i dopijając swoje Malibu.
westchnął.
-nie chce mi się z tąd ruszać-powiedział marudząc.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 1:05 am

-no to rusz się i mnie odprowadz-zeskoczyła ze stołka i pociągneła go za ręke aby sam zleciał tez
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 1:17 am

-Ej skowronku! nie rób mi tak, bo stanie mi się krzywda-powiedział schodząc ze stołka i wychodząc na ulicę uprzednio płacąc bramanowi.

/zacznij na ulicy/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Barrio Latino - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Barrio Latino   Barrio Latino - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Barrio Latino
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: KLUBY I BARY-
Skocz do: