Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ratatouille

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 5:29 pm

Ratatouille 2622460194_a35f1a08d8
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 5:46 pm

Weszły razem z Caroline do jej ulubionej kawiarni. Zajęły stolik przy oknie i Marion zajęła się lekturą menu. Po chwili zamówiła małe espresso i kremówkę.
-Na piosenkarkę nie miałam głosu, zresztą dalej nie mam. Chyba słoń mi na ucho nadepnął, albo dyskoteki nadszarpnęły moje bębęnki.
Ruda uśmiechnęła się do swojej towarzyszki, odliczając dorbne na kawę.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 5:49 pm

zamówiła sobie tylko kawę, chyba nie miała ochoty na nic do jedzenia.
- jako piosenkarki kompletnie sobie siebie nie wyobrażam. strasznie zawodzę - zaśmiała się. - już chyba lepsza by ze mnie była np. gitarzystka - zamyśliła się, bo kiedyś uczyła się grać na gitarze i na pianinie. posłodziła sobie kawę i wlała śmietankę, a potem pomieszała.
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 5:54 pm

-Mam słabość do gitarzystów. - westchnęła teatralnie i zachichotała. - Podobnie jak do wysoko postawionych przedstawicieli naszej firmy.
Uśmiechnęła się lekko i upiła łyk ze swojej kawy. Caroline powinna domyśleć się o co jej chodziło, w końcu łączyła ja ta branża.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:00 pm

- do gitarzystów, to akurat się zgadzam, ale do przedstawicieli naszej firmy? - uniosła brwi. - chyba raczej żaden nie wpadł mi w oko - próbowała sobie mniej więcej przypomnieć wszystkich. napiła się kawy.
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:07 pm

-Nie powiesz mi chyba, że Xavier Cię nie kręci. - mrugnęła do koleżanki i ukroiła kawałek ciastka, które zamówiła. -Ale i tak uważam, że my mamy najlepiej, bo fotografowie w B&F są najgorętsi w całym Paryżu.
Nie zamierzała niczego ukrywać przed Caroline, zresztą mało ochbchodziło ją to czy ktoś będzie wiedział coś na temat jej dawnych romansów. Nagle jednak zdała sobie sprawę, że jej słowa mogą brzmieć dwuznacznie.
-Ale pracy w firmie nie załatwiłam sobie przez łożko. - powiedziała dobitnie.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:10 pm

- xavier? - zamyśliła się. - chyba jestem wyjątkiem i jedyną kobietą w firmie, na jaką w żaden sposób nie działa - zaśmiała się. - nie wątpię, że nie załatwiłaś sobie pracy przez łóżko - uśmiechnęła się do niej przyjaźnie. - nie wiem, chyba nikt z b&f mnie nie kręci.
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:24 pm

-To musimy wybrać się do jakiegoś klubu i znaleść Ci kogoś. - Marion ponownie zachichotała i uśmiechnęła się szelmowsko.
Dokończyła kawę i ciastko, ale nie zamierzała jeszcze wracać do mieszkania.
-To co, jesteś gotowa wybrać się ze mną któregoś razu do Crazy Horse?
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:30 pm

- jasne, możemy się wybrać - pokiwała głową. - ale może niekoniecznie w celu znalezienia mi kogoś - wzruszyła z uśmiechem ramionami i napiła się kawy.
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:33 pm

-Stoi. - uśmiechnęła się do Caroline. - Tylko teraz szykuje nam się pokaz, więc na całonocne balowanie umówimy się kiedy indziej.
Westchnęła głęboko na wspomnienie o nadchodzącym wydarzeniu. Nie przepadała za nową kolekcją, ale grymasić nie zamierzała.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:36 pm

wzdrygnęła się na myśl o pokazie, bała się, że coś schrzani, że coś pójdzie nie tak.
- kiedyś na pewno - uśmiechnęła się i dokończyła kawę, a potem przeniosła wzrok za okno. miała wrażenie, że jest tu stanowczo zbyt mało chłopców w jej guście.
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:42 pm

-W jakiej dzielnicy mieszkasz? - zapytała zmieniając temat.
Poczuła, że telefon wibruje jej w torbie i wyjęła go szybko. Zerknęła na wyświetlacz i szybko wrzuciła komórkę z powrotem.
-Projektant chce przymierzyć sukienki. A niech spada, czekałam na niego cały ranek.
Marion skinęła na kelnerkę i zamówiła kolejną kawę.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:55 pm

- le marais - odparła. - nie pójdziesz przymierzyć? - ona na pewno by poszła, nie chciałaby nic schrzanić ani nikomu podpaść. ;p
Powrót do góry Go down
Marion
Lizus
Marion


Liczba postów : 67
Join date : 05/06/2009
wiek : 34
skąd : Paryż

Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 7:01 pm

-Może i masz racje. - powiedziała bardziej do siebie niż do Caroline.
Kelnerka przyniosła kawę, w której Marion zanużyła jedynie usta.
-No to będę lecieć. Dzięki za miłe popołudnie i trzymam cię za słowo w sprawie klubu.
Uśmiechnęła się do Caroline, założyła torbę na ramię i wyszła z kawiarni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ratatouille Empty
PisanieTemat: Re: Ratatouille   Ratatouille Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ratatouille
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: KAWIARNIE I RESTAURACJE-
Skocz do: