Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pracownia

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:13 pm

przeciągnłą się i lekko zachwiał bo az stracił równowage,spojrzał na zegarek na scianie,bo swój zdjął z ręki bo mu przeszkadzał w rysowaniu-nie na dziś chyba koniec-zebrał swoje prace w zgrabny stosik i schował do szuflady zamykajac ją na klucz.Spojrzał na nadję-A Ty nadal coś tworzysz??
Powrót do góry Go down
nadja
Nowicjusz
nadja


Liczba postów : 26
Join date : 06/06/2009

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:27 pm

pokręciła przecząco głową - w sumie to można powiedzieć, że już stworzyłam. - zamyśliła się na chwile czy rzeczywiście tak jest - przecież niedziela to dzień wolny od pracy - odgarnęła swoje blond włosy z twarzy - przyszłam tu bo miałam wenę i chciałam ją wykorzystać żeby się nie zmarnowała - zaśmiała się i napiła się wody
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:35 pm

-to tak jak ja-pokiwał głowa i wziłą swój telefon do ręki-wybacz-rzucił do niej i wystukał szybko wiadomośc-ja i tak się zbieram,czas wykorzystać do końca wolny dzień-uśmiechnła się do nie i pozbierał swoje rzeczy do wielkiej torby z która sie nie roztawał
Powrót do góry Go down
Michelle
Wredota
Michelle


Liczba postów : 193
Join date : 05/06/2009

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 5:00 pm

Z kawą w jednej ręce, materiałami w drugiej i blokiem pod pachą mimi wmaszerowała do pracowni. zajęła swoje miejsce przy biurku z maszyną przy oknie i zaczęła kończyć projekty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pracownia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: B&F :: DRUGIE PIĘTRO-
Skocz do: