Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 caroline.

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:36 pm

-uu. - przyjrzał się jej podejrzliwie. - chyba czuję się zazdrosny. poza tym ładnie tu masz. - niekoniecznie czysto (on był pedantyczny, a właściwie jest) jak by się chciało, ale znośnie. podszedł do niej, a że stała tyłem do piecyka pochylił się nad nią i powąchał. - ooooch, ładnie. - wymruczał w gorącą szybkę.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:39 pm

zignorowała to o zazdrości, bo jej zawsze się głupio robiło jak ktokolwiek był o nią zazdrosny.
- czy ja wiem czy ładnie? tak a propos to ta pizza się zaraz spali - zaczęła szukać jakiejś rękawicy czy czegoś, żeby się nie poparzyć.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:41 pm

podrapał się po mostku i wyłączył piekarnik. oparł się o szafeczkę i przyglądał się ślicznej caroline. w takich chwilach cieszył się, że robi to co robi. ileż panienek przez to poznał! - mm. - zamruczał i czekał aż poda mu jedzenie.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:42 pm

zaraz z niej zrobi kurę domową, zamiast jej pomóc. ;c no ale nieważne, naszykowała jedzenie i pewnie siedzieli przy stole i jedli.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:45 pm

z jednego talerzyka! xddd i słuchali jakiegoś radyjka. - jesteś ładna, wiesz? znaczy wiem, że wiesz, bo to logiczne wykonując ten zawód, jednak... och, caroline. - zagaił. znaczy bo strasznie się na nią napalił, a nie wiedział na ile może sobie pozwolić.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:48 pm

zaśmiała się, traktując to raczej jako żart, bo była skromna.
- nie, nie wiem - powiedziała. - modelki nie muszą być ładne, nie wszystkie są - wzruszyła ramionami. no tak, bo modelki przede wszystkim muszą być zgrabne, serio nie wszystkie są ładne.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:51 pm

te na wybiegi mają być wysokie i chude. na tym się kończy. ważne żeby ubrania na nich wisiały, pf pf.
uśmiechnął się. - dla mnie jesteś. bardzo! od pierwszego dnia zwróciłem na ciebie uwagę. - zarumienił się. - przepraszam, nie powinienem był tego mówić.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:53 pm

trochę się zmieszała, ale postanowiła nie dać tego po sobie poznać.
- nie, no co ty, to miłe - uśmiechnęła się i chyba już zjedli, więc włożyła naczynia do zmywarki. - naprawdę.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:56 pm

-co robisz prócz modelingu? - szybko zmienił temat. pił herbatkę trzymając ją oburącz. zupełnie jak jakaś panienka. ojciec go zawsze za o beształ. buu.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 6:58 pm

- pewnie dziwnie to zabrzmi, ale nic - spojrzała się na niego, myśląc sobie, że jest słodki, ale przecież mu tego nie powie, haha. - serio, moje życie jest strasznie nudne - pokiwała głową. zupełnie inaczej wyobrażała sobie życie modelki.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:00 pm

uśmiechnął się. - dlaczego nudne? większość dziewcząt marzy o twoim życiu. no, wiesz. flesze i tak dalej. - wzruszył ramionami. - poza tym, ile masz lat?
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:01 pm

- no nie wiem. trochę mi się to już znudziło. chyba potrzebuję jakiejś odskoczni - założyła nogę na nogę i poprawiła jakąś jasną, nie za długą sukienkę. - dziewiętnaście.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:04 pm

-tylko? ojeeeeej, to masz jeszcze milion lat na decyzję co chcesz robić po karierze modelki. - podszedł do niej, bo pewnie gdzieś dalej była i ujął jej dłoń. - planujesz jakieś studia? - uhu, którą później ubuział. dłoń.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:06 pm

- jakieś na pewno, ale jeszcze nie zdecydowałam jakie - popatrzyła mu w oczy i nawet nie zabrała ręki, łał. - kiedyś chciałam być aktorką, ale to nie dla mnie - pokręciła głową. - nie mam pojęcia.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:07 pm

oblizał usta. - aktorka? świetne zajęcie. ja gram na gitarze. - wzruszył ramionami. sam nie wiedział, po co to powiedział. przecież go o to nie pytała.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:10 pm

gitara. <333 to pewnie jeszcze bardziej go polubiła. ;d
- kiedyś się uczyłam grać na gitarze, ale daaaawno temu i jestem zbyt niecierpliwa - zaśmiała się i usiadła sobie na blacie.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:12 pm

-czemu niecierpliwa? - usmiechnął się. - ja jak zamwiałem pierwszą gitarę w ten sam dzień pomyślałem, że i tak mi nie wyjdzie i od razu się znudziła. ale jak przyszła kurierem to stwierdziłem, że mi pieniędzy szkoda. i tak gram już... e, 15 lat wtedy miałem. to jakieś 7 lat. - przyłożył palec do ust. - oja, ale stary już jestem.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:14 pm

- no co ty. w takim razie ja też niedługo będę stara, dzielą nas tylko trzy lata - uśmiechnęła się uroczo. - w każdym razie lubię gitarzystów - powiedziała, zanim zdążyła się ugryźć w język i pomyślała, że chyba niepotrzebnie to mówiła.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:17 pm

roześmiał się. - naprawdę? to świetnie. - usiadł na krzesełku. - świadczy więc to o tym, że mam u ciebie plusa. może kiedyś ci coś zagram. jaka jest twoja ulubiona piosenka? - zapytał przeczesując palcami swoje lśniące włosy.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:19 pm

- nie wiem - pokręciła głową. - musiałabym się zastanowić - ogólnie przy nim jakoś ciężko jej było myśleć, na pewno nie wiedziała dlaczego, haha, biedna.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:20 pm

to wina napięcia seksualnego. - to myśl.... ja sobie poczekam. - mrugnął do niej i dopił herbatkę.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:23 pm

- nie, nie wiem. teraz chyba nic nie wymyślę, innym razem - uśmiechnęła się i popatrzyła za okno, może chociaż tam było słońce, bo u mnie nie ma. ;c
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:24 pm

westchnął i podszedł do niej. pochylił się i objął jej twarz w dwie dłonie. - jesteś piękna, caroline. - i szepcąc to pocałował ją dość delikatnie. bał się, że oberwie. w końcu nie znali się długo.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:27 pm

mimo tego, że była trochę zaskoczona, to apollo nie oberwie, ani nic takiego. oddała pocałunek i nawet go objęła.
Powrót do góry Go down
apollo
Nowicjusz
apollo


Liczba postów : 25
Join date : 08/06/2009
wiek : 37

caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitimePon Cze 08, 2009 7:34 pm

a on odetchnął z ulgą i odrywając się od niej zaśmiał się. - przepraszam... właściwie to nie wiem, czy miałaś na to ochotę. w ogóle nie wiem, co o mnie myślisz...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





caroline. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: caroline.   caroline. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
caroline.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» caroline.
» caroline steward.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Apartamenty :: LE MARAIS-
Skocz do: