Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Studio fryzjerskie

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 5:27 pm

j.w
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 5:28 pm

Mathias wszedł do swojej pracowni.
usiadł sobie i zaczął myśleć popijając kawę.
Myślał jak zwykle o fryzurach.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 5:30 pm

no dobra, więc np. karolinka musiała się uczesać do sesji, znaczy nie, że potargana była, ale komuśtam się nie podobały zwykłe rozpuszczone włosy.
- tylko nie loczki, jak wczoraj, proszę! - jęknęła błagająco, wchodząc do studia fryzjerskiego.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 5:59 pm

-Dajże spokój. Chyba ja wiem lepiej,tak-powiedział spoglądając na nią pytająco i poklepując oparcie od fotela.
Caro zawsze taka była, no ale co tam, on ty tylko czesał włosy.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 6:30 pm

- nie wiesz lepiej - zmarszczyła brwi i usiadła na fotelu. - poza tym lokówka pewnie psuje włosy, a ja nie chcę nosić peruk - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 10:23 pm

-Jasne, że wiem lepiej skowronku-powiedział łapiąc w dłoń kilka jej puklli.-poza tym, są odżywki kochanie. ich też czasem warto użyć.
dodał ze śmiechem
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:02 pm

- sugerujesz, że z moimi włosami jest coś nie tak? - spojrzała na swoje odbicie w lustrze, z wyraźną niechęcią. - nie znam się na odżywkach i nie wiem, czy powinnam je stosować - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:05 pm

Zaśmiał się i wypuścił jej włosy złapał swój kubek i napił się z niego.
-Wszytko jest z nimi w porządku, chodzi o używanie tak profilaktycznie.
Usiadł sobie w fotelu.
-widzisz, ja robie z Twoimi włosami to, co ma podkreślić kolekcję.-puścił jej oczko-no i tak żeby ci sie nie podobało
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:07 pm

- tak myślałam! - wycelowała w niego palcem. - wiedziałam, że robisz to tak, żeby mi się nie spodobało - zaśmiała się. - nie, ale poważnie, te loczki wybitnie mi nie pasowały. i podejrzewam, że doskonale o tym wiedziałeś - zmrużyła oczy.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:10 pm

-baby, pasowały-zapewnił solennie.-Jakby nie pasowały bym ich nie zrobił.
Powiedział jako znawca tematu.
-Poza tym, nie marudzić-powiedział tym razem on grożąc jej palcem
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:12 pm

- nie marudzę, nie marudzę - przewróciła oczami. - ale i tak wiem swoje, a jak wiadomo, praktycznie zawsze mam racje - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:18 pm

-tak tak, jasne. Tak sobie mów dalej-powiedział śmiejąc się z tego jak z dobrego żartu,
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:22 pm

- a może nie? - spojrzała na niego groźnym wzrokiem. - no dobra, nie zawsze mam rację i, niech ci będzie, marudzę. wybacz, taki mam humor.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:24 pm

Uśmiechnął się do niej przyjaźnie.
-Ale to tak bo coś się stało, czy po prostu tak masz?
Spytał spoglądając na nią
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:29 pm

- w sumie to sama nie wiem - odpowiedziała szczerze. - raczej nic się nie stało, po prostu jestem jakaś - pokręciła palcem w okolicach skroni. - nienormalna.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:40 pm

Zaśmiał się.
-Kochana, w tej firmie nikt nie jest normalny-powiedział uśmiechając się do niej pogodnie.-a najlepszym tego przykładem mogę być ja-dodał klepiąc się w pierś.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:46 pm

- nie jesteś normalny? - przekrzywiła głowę. - chyba nie zauważyłam - uśmiechnęła się, kręcąc się na jakimś obrotowym fotelu.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:50 pm

-Jakbym był normalny, to bym nie mówił, że nie jestem.
Spojrzał na nią i pokręcił głową.
-No helloł, to takie oczywiste
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:54 pm

zaśmiała się.
- no dobra, racja, chyba dzisiaj nie kontaktuję. w każdym razie wydaje mi się, że jesteś bardzo samokrytyczny - wzięła jakiś lakier do włosów i zaczęła czytać etykietkę.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:57 pm

-Samokrytyczny?
Spojrzał na nią jak na jakieś UFO.
-Z tobą dziś chyba naprawdę coś nie tak-powiedział machając jej ręką przed twarzą-budzimy się.
Zaśmiał się.
Pokręcił głową.
-Ja i samokrytyczny
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 11:59 pm

- chyba przydałaby mi się mocna kawa, tylko może niekoniecznie o tej porze - odłożyła lakier. - przepraszam za to, że nie kontaktuję i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:04 am

-Daj spokój-powiedział machając ręką.-karzy ma czasem takie dni.'
Zaśmiał się.
-Mogę ci zaproponować trochę mojej-powiedział pokazując kubek, który trzymał w ręce-tylko że ona już zimna jest.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:06 am

- nie znoszę zimnej kawy - pokręciła głową i wygodniej usadowiła się w fotelu. przygryzła wargi, żeby powstrzymać się od powiedzenia 'ja takie dni mam ostatnio wyjątkowo często'.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:16 am

-Hej Carmi, możesz mi powiedzieć wszytko. Wiesz nie?-powiedział poważnie opierając się dupą o jakiś mebel.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:19 am

- mhm. wiem. ale, mathias, daj spokój, masz pewnie wystarczająco dużo własnych problemów - uśmiechnęła się lekko. nie miała zamiaru go zadręczać swoimi problemami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Studio fryzjerskie Empty
PisanieTemat: Re: Studio fryzjerskie   Studio fryzjerskie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Studio fryzjerskie
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Studio fotograficzne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: B&F :: DRUGIE PIĘTRO-
Skocz do: