Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cafe de Flore

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:19 pm

zaczęła przepraszać kelnerkę, ale nie pofatygowała się, żeby pomóc jej posprzątać. rozejrzała się, tak odruchowo i dojrzała jordana. uśmiechnęła się do niego, bo akurat patrzył w jej stronę, ale postanowiła mu nie przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:21 pm

wyszczerzył się do niej,i nawet pomachała ręką-ej co sie dzeje-zawołał do nie,bo chciał wiedziec czy ma isc czy nie i wogóle co ma robić,zagubiony był jakis
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:25 pm

- nie wiem - podeszła do niego i nawet się nie uśmiechnęła, co raczej by zrobiła, gdyby nie to, jaki miała humor. - to najgorszy dzień mojego życia - opadła na fotel na przeciwko niego. - serio, wszystko się dzisiaj pieprzy. a na dodatek mam nieskoordynowane ruchy i oto co zrobiłam - wskazała na kelnerkę, która kończyła właśnie sprzątać cały ten bałagan.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:28 pm

przyjrzał się jej a potem popatrzył na tą kelenrko-sporzątaczke,to był jego najlepszy dzień w życiu ale tego jej nie powie,aby nie psuc jej bardziej humoru.złapał ją za dłoń-ojejku skrabie co się stało-spojrzał na nią zatroskany-opowiedz o wszystkim dzordankowi
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:30 pm

- ogólnie. rano posoliłam herbatę, a potem było już tylko gorzej - właściwie to było nawet zabawne, więc uniosła kącik ust. - to będzie cud, jak dzisiaj dojdę cała i żywa do domu - pokręciła głową.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:34 pm

-moge cie odprowadzić-zaoferował i odsunął zimną kawe,nie cierił takiej-ale przeciez nie ma dziś piątku trzynastego,no i masz szczęscie że ten dzień sie już konczy a jutro bedzie zdecydowanie lepiej,obiecuje
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:37 pm

uśmiechnęła się, pierwszy raz dzisiejszego dnia.
- w takim razie niedziela siódmego będzie moim piątkiem trzynastego - pokiwała głową i zastanowiła się ile będzie im musiała zapłacić za tą filiżankę. - to miło, ale nie chciałabym ci marnować czasu... - zawahała się.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:38 pm

-nie ma sprawy,jak obiecałem tak zrobię,nie chce żeby coś Ci się stało-odgarnął kosmyk z jej czoła-nie lubie jak ktos się martwi-usiechnłą się jak ona sie uśmiechneła
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:40 pm

- nie no, może mi się nic nie stanie - wzruszyła ramionami. - najwyżej potrąci mnie jakieś auto, ale pewnie skończy się happy endem - zdała sobie nagle sprawę z tego, że klamerka prawie w ogóle nie trzyma jej już włosów, więc zdjęła ją i wrzuciła gdzieś do torebki, pozwalając, żeby włosy opadły jej na ramiona. może będzie jej cieplej.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:44 pm

-nawet tak nie mysl-zrobił przerażoną minę -to by było straszne przeciez,wypadki nie są fajnie-oburzył się bo jak można mówic o takich rzeczach w taki sposób-wszystko już się ułozy i koniec kropka,masz moje słowo.Bede Twoim aniołem stróżem i w mojej obecności nie spotka Cię żadna krzywda.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:46 pm

- no dobra - kiwnęła głową. - niech ci będzie - chciała jeszcze dodać, że w takim razie musiałby być przy niej całą dobę, ale ugryzła się w język, bo wydało jej się to głupie. - trzymam cię za słowo - dodała jeszcze z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:50 pm

uśiechnła się szeroko-nie ma sprawy zawsze jestem do usług pięknych pań-spojrzał tęsknie na kawe,ale juz nie zamówi sobie nowej bo potem nie będzie mógł spac a on lubił spać a nie wiercić sie w łóżku-zbieramy się??
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 11:53 pm

uśmiechnęła się, słysząc ten komplement i wzięła torebkę, a potem wstała.
- możemy iść - przytaknęła i jeszcze zapłaciła kelnerce.
i poszli, możesz zacząć pod apartamentem caroline chyba. ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cafe de Flore - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cafe de Flore   Cafe de Flore - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cafe de Flore
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Café des Deux Magots

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: KAWIARNIE I RESTAURACJE-
Skocz do: