Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łuk Triumfalny

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 5:46 pm

Łuk Triumfalny Arctriomp1
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 2:33 pm

siedział na trawniku ignorując krzywe spojrzenia przechodniów i robił zdjęcia. pragnął uchwycić nogi. taaaak. fotografował nogi pięknych pań. ale to dlatego, że jutro chciał mieć wolne. a dostał zamówienie od elle. na zdjęcie butów. do jakiegoś artykułu. stwierdził, że ta perspektywa będzie najlepsza.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:11 pm

no to staneła przed nim tak aby widział tylko jej nogi,a potem ukucneła aby widział przez obiektyw tez jej twarz,uśiechneła się szeroko i posłała mu buziaka-hej duzy
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:14 pm

-cześć. - wyszczerzył kły. - tęskniłem za tobą. - przesunął dłonią po jej policzku.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:15 pm

usiadła koło niego i zdjeła buty-ja tez-szepneła i wyciągneła z torebki okulary-co słychac???
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:18 pm

-tupot nóg. czemu je zdejmujesz? - zapytał obrażonym tonem. rzucił aparat obok i przeczesał włosy. podrapał się też po udzie. komary go wczoraj pogryzły.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:22 pm

-bo juz mnie nogi od nich bolą-popatrzyła na niego a potem gdzies na łuk pewnie i zmrużyła nosek bo cos dziwnego ozbaczyła tam w oddali ale nie wiedziała co konkretnie bo za daleko t coś było,jaka szkoda
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:23 pm

-to po co takie kupujesz? - roześmiał się i położył rękę na jej kolanie. - w krzaczkach jak dwa zwierzaczki... - zanucił, a póżniej zapytał, co robiła.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:25 pm

-takie dostałam w prezencie a prezentów sie nie oddaje-wzruszyła ramionami ale i tak pewnie je odda jakies ciotce z ameryki czy cos,wysle jej paczke pewnie-zakupy a potem byłam na obiadku z Michelle i lisuffa,a ty??
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:31 pm

-a ja spadłem do 13. a poźniej tutaj przyszedłem. - pokiwał głową. - nie lubię miszel. dziwna jest.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:32 pm

uniosła brew i sięgneła po swój błyszczyk-czemu tak sądzisz??-założyła spowrotem buty bo mrówki ją gryzły
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:34 pm

-natrętna, no. ale może dlatego, że jej dobrze nie znam. - wzruszył ramionami. - zapozuj dla mnie!
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:37 pm

popatrzyła na niego zsuwając lekko okulary-teraz i tu??-ej pozuje dla niego w pracy teraz tez musi-Masz juz pełno moich zdjęc
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:39 pm

-ale stań tam. chce zrobić zdjęcie tym butom. no, dalej. - właściwie to tylko po to ją tu zaprosił. - i spuść torebkę, żeby była gdzieś na poziomie twoich kolan.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:40 pm

popatrzyła z ironią na niego-jestes brutalem lav-ale posłusznie wstała i zrobił to o co prosił -może jeszcze majtki zsunę na te samą wysokośc?
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:41 pm

-mogłabyś?! - aż mu oczy błysnęły. - eee, nie. lepiej nie. to nie ta koncepcja.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:46 pm

-nie nie mogła bym-ukucneła ,bo nie była w pracy i nie musiała mu pozowac,podrapała się w ucho-nudzi mi się-ej ona tak nie umiała tylko siedzieć na tyłku i nic nie robić
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:48 pm

wstał. - zapraszam cię na lody. tak za to, że nie chce ci się pracować, leniu. - objął ją ramieniem i podszedli do budki z lodami, która umieszczona była kilkaset metrów dalej.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:52 pm

ehe no to jedli znaczy lizali te lody,wielkie jak wieza ajfla i niewiarygodnie słodkie-jeju co za pogoda,nie ma czym oddychąc-powachlowała się ulotką co jej jakiś miły pan wcisnął w rękę
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:53 pm

-chcesz iść do klimatyzowanego pomieszczenia?
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:55 pm

-nie juz byłam ,i tam było mi zimno-ugryzła wafelek i oblizała reke bo je pociekło troche,dziwne lody rozpuszczają się tak szybko
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:58 pm

on swoje już zjadł. - czemu masz zajęty wieczór? - chciał się dowiedzieć. ścisnął jej pośladek.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:01 pm

-bo ma spotkanie z innym -uniosła brew i mu się przyjrzała-wiesz ze nie jesteś jedyny
Powrót do góry Go down
lavrenty
Lizus
lavrenty


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:03 pm

oburzył się. - jestem najlepszy. - pociągnął ją do jakiegoś buszu i oparł ją o drzewo. miał ogromną chcicę. zaczął ją całować, a swoje dłonie wsunął pod jej spódnicę.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:05 pm

dała się pocalowac bo zlizał z jej twarzy te lody co je się rozmazały i kleiłya na więcej nie bo nie lubiła jak ją ktoś podgląda-to się okaże mój drogi-odsuneła go od siebie ale nadal trzymała go za tyłek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łuk Triumfalny Empty
PisanieTemat: Re: Łuk Triumfalny   Łuk Triumfalny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Łuk Triumfalny
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: ZABYTKI-
Skocz do: