Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tinka i Żeromek

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimePią Cze 05, 2009 2:50 pm

Tinka i Żeromek Ohara9183746


Ostatnio zmieniony przez Tinsley O'Brien dnia Nie Cze 07, 2009 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:05 pm

Juz prawie zasypiała w taksówce,czemu wszedzie muszą być takie potworne korki.Z pomocą portiera dotarła na swoje pietro i weszła do siebie.Rzuciła torebe w kąt i poszła do łazienki,kiedy połozyła się do łozka sięgneła tylko po telefon i napisała sms'a
Powrót do góry Go down
jerome
Nowicjusz
jerome


Liczba postów : 35
Join date : 07/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:51 pm

Wpadł do domu i czekał na dżordiego xdd
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:52 pm

ej ja się smieje juz do monitora hihihih
zapukał tak jak się umówili i czekał az mu otowrzy,sprawdził swój oddech ale spoko pachniał miętą
Powrót do góry Go down
jerome
Nowicjusz
jerome


Liczba postów : 35
Join date : 07/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:54 pm

poczekał 10 sekund żeby nie było, że czeka z niecierpliwością koło drzwi. później nonszalancko otworzył drzwi i oparł się o framugę.
- cześć kocie! - wymruczał i dotknął palcem jego nosa.
/jhahaa seryjnie nie mogę,
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:56 pm

Zrobił gest jakby chciał go ugryśc z ten palec-mruuu-zawołał akcentując seksownie errrrrrrrr jak to hinszpański izi robił na cb,pewnie tez był kochankiem dzordanak to się nauczył xp-jestes sam???-spytał i wziął go w ramiona macając po jędrnym tyłeczku
Powrót do góry Go down
jerome
Nowicjusz
jerome


Liczba postów : 35
Join date : 07/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:00 pm

- taak, co proponujesz? - spytał wciągając go do środka i zamykając drzwi wejściowe. trzymał go w objęciach!
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:01 pm

-hmm tylko i wyłacznie deser z toba w roli głownej-klepnął go lekko w tyłek i wszedł głębiej znaczy do salonu wszedł
Powrót do góry Go down
jerome
Nowicjusz
jerome


Liczba postów : 35
Join date : 07/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:03 pm

- świetnie, guru seksu. - powiedział i popchnął go lekko na kanapę, a potem się na niego rzucił, całując z niezwykłą namiętnością jego szyję i wydajny podbródek.
- pragnę cię cukiereczku. - wyszeptał mu do uszka a potem je delikatnie ugryzł.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:06 pm

no to on wybuch z nadmierną namiętnością i zerwał z niego jesgo sweterk i koszule,wpił usta w jego sutka i ssał macając przy okazji jego ponetne pośaldki-jesteś mój i tylko mój-ugryzł jego brodawkę
Powrót do góry Go down
jerome
Nowicjusz
jerome


Liczba postów : 35
Join date : 07/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:07 pm

ale się żeromek podniecił w tej chwili nie ma co, teraz on ściągnął z jorda jego sweter w romby z niezwykłą zwinnością. później dorwał się do jego rozporka i ściągnął z niego spodnie razem z bokserkami!
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:18 pm

i się przeseksili ale nie poweimy Wam jak to robia dwaj panowie poogladajcie sobie gdzie indziej,było im dobrze i nie musieli sie martwić ze zalicza wpadkę czy cos ooo,lezeli teraz i jordan masował mu plecki-misiu z kazdym razem jestes coraz lepszy
Powrót do góry Go down
jerome
Nowicjusz
jerome


Liczba postów : 35
Join date : 07/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:20 pm

- nienie, to ty jesteś lepszy gargulcu mój [xd]. - powiedział wstał i poszedł pod prysznic a ja lecę ;*
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:21 pm

pod prysznicem zrobili to jeszcze raz a potem on znikł i był tylko milusim wspomnieniem
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:20 pm

zapukałs do drzwi niecierpliwiąc się , w końcu znała tu tylo tins i nie za bardzo wiedziała co teraz robić.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:22 pm

otowrzyła jej i wpuściła do środka,nawet do salonu zaprowadziła.całe szczeście ze nie było jzu sladów JJ i ich.....fuj.-chcesz kawy???-pewnie chciałą i poszła jej zrobić,-to co tam u Ciebie-wystawiła głowe z kuchni i patrzyła na katowa


//ej i ja ma zw
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:29 pm

- Byłam w biurze. No wieem że jutro dopiero zaczynam tą pracę ale wiesz jak to jest ze mną, zawsze chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. -usiadła na wygodnej i usłanej poduszkami kanapie. - dzięki jednak że zaproponowałaś mi żeby się zastanowiła nad tą posadą. Poznałam prezesa finansowego i z szefem reklamy Ines. - rozglądała się po apartamencie.
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:47 pm

-i jak???-wróciła z glowa do kuchnii i naszykowała pewnie kawe i tuczące ciastka,zaniosła to do salonu i postawiła na stole,usiałda koło niej pewnie-dobrze ze Cię przyjeli,gratuluje-przytuliła ją mocno,a co tam u ciebie wogóle?
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:51 pm

- wiesz , matka chce żebym wróciła. Nie ma mowy! Już prawie cały bagaż i meble są w moim apartamencie. To moje miasto i ja się stąd nie ruszam. Już nie mogę się jutra doczekać. -wzieła i napiła się kawy- a co u ciebie? widzę że nie mieszkasz sama- spojrzała na rożne męskie rzeczy walające się po mieszkaniu
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:53 pm

roześmiała się i spojrzała na stos ubrań w kącie-oh wybacz ale to żerom po sobie nie sprząta,chyba zdązxyłas go poznac??-sięgneła po czekoladowego herbatnika i przeniosła wzrok na katową
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:00 pm

- no nie za bardzo. tylko tyle ile mi o nim opowiadałaś przez telefon. Ty możesz jeść? - zdziwiła się patrząc jak tins je herbatnika- to znaczy nie boisz się ze przytyjesz?
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:01 pm

przewróciła oczami-no tak-przytakneła głowa-mam szybka przeiane materii ej i nie mam zamiary rezygnowac ze wszystkich przyjemnośc tylko dla centrymetrów w talii-wzieła drugie ciasto i schrupała ze smakiem-najwyzej mnie wyrzucą i wróce do VS
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:05 pm

- że ty się nie boisz. - popatrzyła jak ona zjada ze smakiem ciasteczka i przypomniała sobie że dzisiaj nic nie jadła i zaburczało jej w brzuchu ale zaraz wyciągnęła torebki gumę owocową . ona zawsze jej pomaga. musi jeś posiłki systematycznie. nie je nic 2 h przed snem- no ale tak wogole to gratuluje cię tego faceta. on też w branży ''moda''?
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:07 pm

zakrztusiła się okruchami ciastka i musiała popic kawą-ej nie to nie tak jerome to mój przyjaciel i raczej woli chłopców-uświadomiła przyjaciólke-nie ma faceta -uśmiechneła się-dopiero się rozglądam za jakimś przystojniaczkiem
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:11 pm

zaśmiała się
- no tak , gejów przybywa -usmiechała się - ja też szukam. -ja też dopiero co zerwałam , ale to nie było nic ważnego. wpadł mi ktoś w oko ale.. zresztą wogóle głupio że o tym myśle- wypiła kawę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tinka i Żeromek Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tinka i Żeromek
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Apartamenty :: LE MARAIS-
Skocz do: