Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tinka i Żeromek

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:12 pm

przyjrzała się jej-eej no mów-trąciła ją lekko w ramie,mogła mocniej ale nie chciała jej uszkodzic xp-w sumie miłośc na odległośc to nie to samo co na miejscu-rozmarzyła się-może poderwij jakiegoś fotografa albo modela
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:17 pm

- wiesz że ja zawsze wysoko mierzyłam. dobra ale zamknij się jak komuś powiesz. zresztą ... komu on się nie podoba, kojarzysz Blais'a tego dyrektora finansowego. Cóż może kiedyś ... jest zajęty poza tym jestem sekretarką . -wzruszyła ramionami i wypiła łyk kawy
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:21 pm

rozesmiała się-Blejs???Oja on jest okropnym tyranem no i ma narzeczona-i tak wiedziała ze jak katrowa czegoś chce to to dostanie,powinna juz zacząć żałowac blejsa ze da sie nabrac na te jego sztuczki-No nie wiem na jeden raz to tak ale nie na dłużej
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:24 pm

-jeden raz biorę pod uwage.Tins znam ten typ. Bogaty i szybki. a ta jego narzyczona to kto?- zrobiła przebiegłą minkę


Ostatnio zmieniony przez Kate dnia Nie Cze 07, 2009 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:26 pm

-Tez jakas górna półka-westchneła-Ale i tak sobie poradzisz,kto Ci sie nie oprze-znała ją dobrze i wiedziała do czego kate jest zdolna,nie raz pocieszała biedaków którym połamała serca
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:30 pm

- nieważne kim jest. nie wydaje cie się trochę dla mnie za stary? - popatrzyła na nią
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:32 pm

-za stary??-ona ciągle jadała te ciastka i zaraz zje wszystkie-nie no jak Ci się podoba to czemu nie korzystać z okazji???Lepiej załowac potem a nie ze tego nie zrobiłas,no i wtedy mozesz wykorzystac to przeciwko niemu
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:35 pm

-na razie nic mi nie zrobił ,ale jak bd mieć go w garści to zadbam o pare fotek..chyba że wyjątkowo go polubie
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:39 pm

rozesmiała się i zjadała ostatnie ciastko-o tak ta parę fotek do Twojej prywatnej kolekcji,ilu juz sławnych osobistości zaliczyłas??
Powrót do góry Go down
Kate
Nowicjusz
Kate


Liczba postów : 47
Join date : 07/06/2009
wiek : 36
skąd : Argentyna

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:45 pm

- prawie nic -wzruszyła ramionami - może to nadrobie, dobra tins była miło ale muszę już lecieć, nie mogę jutro mieć worków pod oczami - westchneła - liczy się dobre pierwsze wrażenie. - pocałowała ją w oba policzki i wyszła wołając orewuła Wink
Powrót do góry Go down
Tinsley O'Brien
Arystokracja
Tinsley O'Brien


Liczba postów : 347
Join date : 05/06/2009

Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:45 pm

ehe jaka szkoda a co z zakiem??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tinka i Żeromek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tinka i Żeromek   Tinka i Żeromek - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tinka i Żeromek
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Apartamenty :: LE MARAIS-
Skocz do: