Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kong

Go down 
+4
Michelle
erica
francois
Inés
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:46 am

Uśmiechnęła się delikatnie kiwając głową. - Ani francuz ani brytyjczyk... zauważ że brytyjczyków w Paryżu jak na lekarstwo, a w naszej cudownej firmie przydałby się jakiś zimny biznesmen z deszczowej Anglii nie sądzisz? - upiła kolejny łyk drinka ruchem głowy odrzucając na bok długie włosy.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:50 am

- oj przydałby się, zresztą nowojorczykiem też bym nie pogardziła - wytknęła jej język z rozbawieniem widocznym na pięknej twarzy.
- ale póki co musimy się zadowolić tym co mamy- powiedziała wracając do spokojnego beztroskiego tonu głosu.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:56 am

- Tak... - kiwnęła głową uśmiechając się do March. - Byłabym zapomniała! - wyprostowała się krzyżując dłonie na kolanach, co wyraźnie miało podkreślić powagę następnego tematu. - Znalazłam wczoraj cudowną sukienkę Zac'a Posen'a która włożę jutro na bankiet! - uniosła brwi uśmiechając się dumnie. - Cudowny, ciemny brąz który świetnie komponuje sie z kolorem moich oczu.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:00 am

Z ust utoworzyło się małe "o" - kompletnie zapomniałam o sukience - skrzywiła się, ale zaraz po tym jakby doznała olśnienia - najwyżej założę tą czerwoną - powiedziała jakby to wszystko wyjaśniało. March i tak nawet w worku na śmieci wyglądałaby idealnie - już nie umiem się doczekać żeby ją zobaczyć - powiedziała i prawie klasnęła w dłonie z zachwytu.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:08 am

Nie była pewna o której sukience mówi March, uśmiechnęła się jednak słodko kiwając głową gdy wspomniała o tym pomyśle. - Tak, Clair przyjedzie do mnie kilka godzin przed, żeby ułożyć moje włosy. Więc całośc będzie boska... - uśmiechneła się dumnie, fakt iż posiadała tak dużo pieniędzy zwykle poprawiał jej humor, zupełnie nie liczyło się to iż fortuna należała właściwie do jej ojca.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:12 am

- ja chyba poproszę M żeby przyszedł mnie uczesać, musze jakoś zrekompenować mu tę pocztówkę - zaśmiała się upijając kolejny łyk z kieliszka.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:15 am

- No właśnie, tak a propo... mnie również nie wysłałaś żadnych pozdrowień. Wiesz, no kto jak kto ale myślałam że o mnie pamiętasz! - zmarszczyła nieco czoło tworząc na twarzy "obrażoną" minę. Po chwili jednak uśmiechnęła się słodko i popijając drinka obróciła wzrok w stronę siedzących na krzesłach obok facetów.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:21 am

Skrzywiła się,- zleciłam to mojej asystentce, tej która jest ze mną na każdym wyjeździe. Ale jak widać zawiodła. I dziś podpisałam jej wymówienie - poweidziała jakby to była najzwyklejsza rzecz na świecie.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:23 am

- March, naprawdę dałabyś jakiejś cycatej blondynie pisać do mnie kartkę!? - wykrzywiła wargi patrząc na nią zawiedzionym wzrokiem. - No nie ważne, masz już kogoś na jej miejsce? - ożywiła się nieco odgarniając grzywkę z czoła.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:28 am

- cycatej ? blondynce? ona jest bezbiustną, brunetką do tego homo - powiedziała wrzewracając oczyma. Bo dla March był to problem, dziewczyna zachowywała sie jakby się w niej zakochała - przecież wiesz że na tych cholernych wyjazdach nawet nie mam czasu kupić nowej pary butów - powiedziała zdegustowana.
- na jej miejsce? nie bardzo, liczę na to że ty mi kogoś podsuniesz, zesztą do biura te ż przydałby się ktoś nowy. Margarette odchodzi niedługo na macieżyńskie - powiedziała wzdrygając się lekko.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:36 am

Wykrzywiła idealną twarz wydobywając z siebie zdegustowany stęk. - Mogłaś jej podziękować na rozmowie wstępnej. No dobrze, niech ci będzie... wiem że byłaś zalatana, ale mogłaś zadzwonić, musiałam użerać się z tymi wszystkimi inteligentnymi innaczej modelkami. - przewróciła oczami. - Margarette... - powtórzyła i mrużąc oczy próbowała przypomnieć sobie kto to taki. - Ah! Margarette! - otworzyła szerzej oczy. - To ona była w ciąży!? - Nigdy jakoś specjalnie nie interesowała się życiem pracowników ale naprawdę ździwiło ją że tak wielka nowina nie dotarła do jej biura.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:40 am

- taak, dowiedziałam się tydzień temu gdy zadzwoniła do mnie z biura żę musi wziąść urlop - powiedziała krzywiąc się - zresztą mniejsca o nią i jej bachora - powiedziała imachnęła ręką.
-mało inteligentne blondynki które aż pożerają sie wzrokiem gdy tylko jedna wygląda lepiej od drugiej ? - zapytała rozbawiona - a może by tak którąś zwolnić ? no wiesz, że niby nie wywiązuje się z umowy - powiedziała wzruszając delikatnie chudymi ramionami, było to pierwsze co przyszlo jej do glowy, ale jakos nigdy nie miała problemów z wymyślaniem powodów do wypowiedzenia dla którejś z modelek.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:45 am

- Nie wiem, sekretarki też nie są lepsze... widziałaś tą nową, Daniela? - przewróciła oczami dopijając drinka. - Tak a propo, mój zapracowany narzeczony zaszczycił mnie swoją obecnością w mieście więc. Pójdziesz ze mną? - uniosła jedną z brwi patrząc na nią pytającym wzrokiem. - Idziesz... chodź. - wstała wsuwając torbę na prawe ramię.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 1:48 am

- nie zdążyłam jeszcze przespacerowac się po firmie - odparła dopijając swojego drinka.
Po chwili spojrzała na nią zeskakując z krzesełka - niestety ja już uciekam. Ale miłego wieczoru - powiedzia cmokając ją w policzek, po chwili razem opuściły lokal
/ ja spadam paa :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kong - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kong   Kong - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kong
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: KLUBY I BARY-
Skocz do: