Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Eiffla

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:50 pm

tez się usmiechnła i to dośc szeroko o tak Wieża Eiffla - Page 2 Th_Untitled-28 i poklepał trawe obok siebie aby sobie siadła.-Tak na pewno mam takie szczęscie.to co tu robisz??-dla niego wszystko miało swój powót,nie wyobrażal sobie pójscia dokąs aby tylko tam pójśc.
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:56 pm

wygląda jakby się naćpał.
usiadła sobie obok, pomijam fakt, iż już wcześniej to odnotowałam (!). - wracam ze starbucksa, bo tam mają najlepsze kawy a ja dzisiaj ledwo żyję. - powiedziała. ostatnio zarywała noce, bywając na różnych imprezach, przeważnie jako pamiątke miała potężnego kaca.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:59 pm

nie wyglada jest słodziutki,i pewnie nie przeczytał tego co odnotowałas skoro był naćpany xp tez zatęsknił za kawą która wypił juz dobre pare godzin temu-ledwo zyjesz??-przyjrzał sie jej dokładie lustrując jej młoda,ładną twarz-a wcale nie wyglądasz,musza robić teraz rewelacyje kosmetyki
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:10 pm

to był komplement.
uśmiechnęła się ukazując jakieś fajne dołeczki. - nie, wierz mi, to nie kosmetyki - powiedziała. po tej ilości kawy jaką wypiła, wyglądała niemalże idealnie. zero worków pod oczami ani innego szkaradztwa. - chcesz? - spytała unosząc papierowy kubek z logo starbucks, według niej nie wyglądał dobrze!
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:11 pm

ale kubek nie wyglądał dobrze czy jordan???xp z chęcia wziął jej kubek i napił się lekko ciepłej kawy-Dzięki,moge do końca??-miał nadzieje ze się skodzi ona juz miała idealną cerę a on potrzebował teraz troche kofeiny aby krew mu szybciej zaczeła krązyc z żyłach
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:16 pm

- jasne, jeśli to Cię postawi na nogi - powiedziała. ostatecznie mogła stracić. wyjęła z torebki paczkę mentolowych slimów i zapaliła jednego. paliła okazjonalnie, poza tym palenie jest seksowne w sumie. łał.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:18 pm

on nie lubił bo to zasmradza jego kochną matke ziemię więc skrzywił sie lekko,ale nie od dziś znał modelki i wiedział ze w ten sposób niektóe nawet zaspokajają swój głod dymem tytoniowym,napił się kolejnego łyka,lekko ciepła kawa był zdecydowanie lepsza od zimnej-nie ma mnie co stawiac nie czuje się zle,może jestem lekko przemęczony,ale to minie
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:20 pm

może powinien należeć do jakiegoś klubu przyjaciół ziemi? zaciągnęła się swoim papierosem i wypuściła dym gdzieś obok, żeby nie dmuchnąć w Jordana! - wiesz, że jest coś takiego jak sen, Jordan? - zapytała, sama ostatnio nie spała więc co ona tam mogła wiedzieć.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:22 pm

był w nie jednym nawet. byłnawet w eko-miko xp popatrzył na coraz ciemniejesz niebo.ej on sypiał po 12 godzin dziennie miał nawet w umowie napisane ze w firmie nie pojawia się wczesniej niz o 10.-Sypiam jak dzieko Sus,męcza mnie odwieczne terminy które nas gonią
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:27 pm

ona w firmie musiałą byćpewnie od samego rana i nie mmiała czasu się wyspać. będzie musiała zafundować sobie jakiś urlop. - więc może się przepracowywujesz. Jordan, może nie jestem najlepszym wzorem dbania o zdrowie ale ty? naprawdę, wyglądasz jakbyś nie spał od tygodnia - powiedziała z jakąś troską w głosie.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:29 pm

usmiechnął się i poklepał ją po reku-Dbam o sibie wystarczająco.sen ,dieta,joga,witaminki i dziewczynki nic mi w życiu nie zagraża.-uśmiechnła się-No ale może ty powinnas o siebie zadbac,widziałaś ostatnio swoje łozko???-nie zeby sugerował ze zwiedziała ostatnio czyjes xp
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:32 pm

- nie wiedziałam, że chodzisz na jogę - powiedziałą lekko zdziwiona tym faktem - widziałąm, co prawda pare dni temu, ale przecież pare kaw wszystko załatwia, nawet idzie wytrzymać - powiedziała i wcelowała papierosem do jakiegoś śmietnika, żeby nie zanieczyszczać mu matki ziemi.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:33 pm

więc pewnie uśmiechnął się w podziękowaniu-jeszcze innych rzeczy o mnie nie wiesz-rozciągnłą ramiona żeby je zaprezentowac ze jest juz nawet w grupie zaawansowanej-radze Ci szybko wróc do niego o ile chcesz utrzymac pracę.Inez jest bardzo wybredna jeśli chodzi o modelki.
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:41 pm

- dzisiaj nigdzie się nie wybieram, i mam zamiar tę noc spędzić w łóżku właśnie - nie miała na myśli seksu, tylko spanie. poprawiła swój kardigan, który zsuwał jej się w stronę żeber.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:44 pm

zrobiło się chłodniej więc bardziej poprawił swoja arafatę na ramionach-W sobote??Nigdzie nie idziesz??Przeciez to zbrodnia.-on się wybierał na mała imprezkę ale nie wiedział jeszcze z kim i gdzie.Zawsze tak celebrował sobotę.
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:47 pm

- zbrodnia czy nie kiedyś chyba muszę się wyspać, poza tym mam do nadrobienia cały tydzień. - powiedziała i oparła się o jego ramię, aco. poza tym było jej troche zimno.
Powrót do góry Go down
jordan
Wredota
jordan


Liczba postów : 128
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:56 pm

-nadrabia,nedługo bedziesz miała coraz mnie czasu na to-westchnłą i pozbierał swoje rzeczy-Moze jednak przed tym wstąpisz ze mną na jednego drinka??Wstał i podał jej dłoń aby pomóc jej wstac
Powrót do góry Go down
sussanne
Lizus
sussanne


Liczba postów : 75
Join date : 06/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:59 pm

wstała z ziemi otrzepując spodnie - hm, chętnie - powiedziała i zacznij.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:09 pm

nie wiem co można tu robić o tej porze. zakładam, że karolinka podziwiała widoki, tuż przed wieżą ajfla.
Powrót do góry Go down
flo
Lizus
flo


Liczba postów : 91
Join date : 07/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:12 pm

Kupowała loda w małej lodziarence obok wieży. Zakładając, ze tam była.
Kiedy wlizywała się gałkę striacatella, zauważyła Caroline, modelke z bf.
Pomachała do niej uśmiechnięta, nie wiadomo czemu, kapiąc na siebie lodem.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:16 pm

odmachała ją i nawet do niej podeszła.
- cześć. chyba się ubrudziłaś - wyczarowała z torebki chusteczki i podała jej całą paczkę z uśmiechem. - jak tam?
Powrót do góry Go down
flo
Lizus
flo


Liczba postów : 91
Join date : 07/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:19 pm

-O dzięki - puknęła się w czółko i wzięła od niej jedną chusteczkę. - Życie jest piękne - stwierdziła wzruszając ramionami. Jakos tak wzięło jej się na wynurzenia. Widząc zdziwioną minę Caroline dodała - A nie?
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:20 pm

skąd wiedziałaś, że się zdziwi! ale serio by się zdziwiła. xd
- czy ja wiem... - schowała chusteczki z powrotem do torebki. - niekoniecznie. no ale widocznie coś dobrego cię w życiu spotkało - uśmiechnęła się. - i to chyba dobrze. widzisz, moje życie np. nie jest piękne - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
flo
Lizus
flo


Liczba postów : 91
Join date : 07/06/2009

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:24 pm

Chyba ktoś, poprawiła ją w myślach.
Pociągnęła ją na ławkę. Miała w sobie dzisiaj pozytywną moc, którą rozsiewała na cały świat.
-Jest piękne, ale może tego nie widzisz - każde życie jest piękne. Trzeba tylko podejśc do tego z odpowiedniej strony, bo czasem coś to zasłania!
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:29 pm

- czy ja wiem? - usiadła na tej ławce i założyła nogę na nogę, wygładzając swoje jeansowe rurki. oblizała usta. - nie jest, naprawdę - pewnie pomyślała, że to dlatego, że jest taka biedna i samotna! znaczy może po ostatnim spotkaniu z apollo nie była, ale jeszcze o tym nie rozmawiali, więc zakłada, że była. wiem, zagmatwałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Eiffla - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wieża Eiffla
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: ZABYTKI-
Skocz do: