Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Eiffla

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
flo
Lizus
flo


Liczba postów : 91
Join date : 07/06/2009

Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:32 pm

Lizała swojego loda z pasją. Miała czas, mogła wysłuchać.
-Mam czas, mogę wysłuchać - mówiła dokładnie to, co chodziło jej po głowie. Lubiła słuchać ludzi i dodawać im otuchy w życiu. Ktoś taki dobry i wspaniałomyślny musi być.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:36 pm

- ale to nie jest ciekawe - ostrzegła. - po prostu znudziła mi się już samotność, no bo ile można. z drugiej strony nie chcę się z kimś wiązać na siłę, a chyba jeszcze nie znalazłam kogoś, kto by mi odpowiadał, z kim bym wytrzymała i kto wytrzymałby ze mną dłużej niż kilka miesięcy - westchnęła.
Powrót do góry Go down
flo
Lizus
flo


Liczba postów : 91
Join date : 07/06/2009

Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:47 pm

Popatrzyła na nią chwilę.
-Wiesz. Ja takiej osoby będę szukać do śmierci. Jeśli nie będzie nią Blaise, to będę kontynuowac swoją wyprawę. Umrę z kimś, kto mi będzie przynosil lody w rożku do łóżka. Koniec - oznajmiła i wskazała na swojego rożka, z którego wystawała kulka lodów bacio. - CHcesz?
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:49 pm

- no ale teraz jesteś z blaisem i pewnie dlatego uważasz, że życie jest piękne. bo jest! o ile ma się dla kogo żyć - wzięło ją na filozofowanie. - nie, dzięki - pomyślała, że nie może przecież przytyć, a od wczorajszej pizzy i bajgli (i to w jeden dzień!) na pewno przybyło jej tu i ówdzie, a ona nie może sobie na to pozwolić, o nie.
Powrót do góry Go down
flo
Lizus
flo


Liczba postów : 91
Join date : 07/06/2009

Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 11:59 pm

-Przypomnij mi moje słowa w przyszłości! - ona była wieczną optymistka. Nawet jak będzie stara i gruba będzie się uśmiechać i zajadać lody. - a teraz przepraszam, ale muszę leciec - głupio jej było zostawiać tak teraz ta biedna car, ale musiała. W zamian zostawiła jej swojego loda, a zanim ta zaprotestowała flo już nie było.
Powrót do góry Go down
caroline
Wredota
caroline


Liczba postów : 124
Join date : 06/06/2009
wiek : 34

Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 12:01 am

więc pożegnała się z flo, ale loda sobie odmówiła, nie wiem co z nim zrobiła, pewnie była okropna i go wyrzuciła! skierowała się w stronę domu, bo zaczynało się robić chłodno.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Eiffla - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Eiffla   Wieża Eiffla - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wieża Eiffla
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: ZABYTKI-
Skocz do: