Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biuro Ambasadorki firmy.

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeSro Cze 10, 2009 6:55 pm

Biuro Ambasadorki firmy. Sfa1kz
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:23 am

Weszła do gabinetu rzucając biała torbę z logiem Prady na najbliżej stojący fotel. Zaczęła rozpinać guziki czarnego płaszcza który miała na sobie. Podeszła do biurka usiadła na jego brzegu wciskając czerwony guzik na telefonie który wyświetlał właśnie 10 niedosłuchanych wiadomości.
Siedziała chwilę odsłuchując wszystkie po koleji.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:34 am

Był jeszcze w pracy,a raczej w w swoim gabiecie adorując sekretarki i asystentki,Własnie wychodził jak dostał sma nie mógł przegapić takiej okazji.Stanął w progu opierając się o framuge-Jakze mógłbym zapomniec,witaj mała
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:36 am

Słysząc ten dobrze jej znany głos uśmiechnęła się pod nosem wciąż patrząc na telefon. Nacisnęła guzik zatrzymując odtwarzanie wiadomośc, podniosła wzrok i z ty, figlarnym uśmieszkiem spojrzała ma bruneta - włąśnie taką miałam nadzieje - powiedziała tym zmysłowym i ciepłym głosem jaki był dla niej charakterystyczny
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:38 am

uśmiechnął się i poprawił krawat-pierwsza noc w nowym jorku a ty tutaj zamiast w klubie??
podszedl blizej niej i zaczął studiowac wzrokiem jej twarz,nie zmieniła się zbytnio od czsu kiedy się widzieli ostatnio
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:40 am

- na kluby mam jeszcze sporo czasu, zwłaszcza wtedy gdy nadrobie zaległości, znasz mnie, nie lubie być do tyłu - powiedziała ześlizgując się z blatu biurka, zmrużyła lekko oczy przyglądając mu się z zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:42 am

pokiwał głowa,była taka jak inez.on robił to co musiał i sie bawił.nie lubił marnowac zycia na błahe rzeczy-ale jest juz pózno normalni ludzie juz spią
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:45 am

- jak widać my jesteśmy nienormalni - zaśmiała się - zresztą - zamruczała przysówając się bliżej i łapiąc w drobne słonie jego krwaat przyciągnęła go bliżej - chcesz rozmawiać o pracy i takich tam czy może w końcu przyznasz się jak to bardzo za mna tęskniłeś ? - zasugerowała unosząc wyżej jedną brew i uśmiechając się cwanie.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:48 am

wyjął krawat z jej dłoni i przeczesał włosy,czyżby się denerwował-tęsniłem???zapomniałem ze istniejesz-musiał się od niej odsunąc za bardzo przypominała stare czasy
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:49 am

Nadal się uśmiechała, założyła pasmo ciemnych włosów za ucho i ponownie oparła się o blat biurka - wchodzac tutaj mówiłeś coś całkiem odwrotnego - przypomniała mu.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:52 am

-chodziło mi o drzwi Twojego gabinetu-uniosł brew i podszedł do okna,zapatrzyl się na szaloną ciemną noc gdzieś w dole
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:54 am

Tak, jakoś wierzyć jej się nie chciało ale cóż.
- no nic, mówi się trudno. Choć mam nadzieję, że jednak sobie o mnie przypomisz - powiedziała obserwując jego sylwetke.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:56 am

-moze za pare dni jak uda mi sie Ciebie gdzies wyciągnąc-odwrócił się do niej-Musze się zbierać póxno juz
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:58 am

- uda? wydaje mi się, że to raczej nie będzie trudne. Do jutra - powiedziała podchodzac do niego jeszcze na moment, pocałowała go w policzek zadziwiająco blisko ust. Usmiechnęła się tajemniczo i po chwili opuściła biuro zabierając wcześniej swoje rzeczy.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 12:59 am

a on złapał się za pliczek i wyszedl chwiejnym krokiem
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 2:47 pm

Weszła do środka. Rzuciła teczke na biurko, podeszła do okna i stanęła tuż przy szybie spoglądając na zgiełk panujący przed firmą.
Uśmiechała się, taak jakby była szczęśliwa że wróciła. Tylko ciekawe czy na dobre jej to wyjdzie, w końcu jej wyjazd też nie był zbyt bezpodstawny.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:10 pm

Wszedł swobodnie do biura Mar.
-Witam pania ambasador, Jak ostatnia podróż minęła?
Spytał wyciągając do niej rękę z kawą, która dla niej zrobił
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:12 pm

Odwróciła się plecami do okna, wzięła do niego kawe i uśmiechnęła się kącikowo. Zmrużyła delikatnie oczy i spojrzała na niego z zainteresowaniem - całkiem przyjemnie. Choć zawsze mogła być bardziej obfita w nowe wrażenia - powiedziała jakby lekko rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:18 pm

-co racja to racja, ale przynaj się jak bardzo za mna tęskniłaś.
Powiedział z uśmiechem pijąc trochę swojej kawy.
-Taka to ma dobrze, jeździ w fajne miejsca i jeszcze jej za to płacą-pokręcił głową.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:40 pm

- ja nie tęsknie - powiedziała z powagą i dostojnością jaką na nią przystało - chociaż, może troszkę - wzruszyła ramionami. Upiła łyk kawy - nie było mnie rok - zauważyła unosząc wyżej jedną brew, Mediolan bądz co bądz nie jest jednak ta wspaniały jakby mogło sie wydawać - powiedziała marszcząc lekko czoło.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:44 pm

-Za to ja tęskniłem strasznie1-powiedział z uśmiechem. Mar była, jaka była ale mat kochał i tęsknił za wszyrkimi.-ale pocztówki to mi nawet nie wysłaęś-powiedział z oburzeniem.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:47 pm

- nie? oh to chyba będe musiała zwolnić moją asystentkę - powiedziała z udawanym obużeniem. Po chwili zaśmiała się charakterystycznie - za mną nie sposób nie tęsknić - powiedziała nadal się uśmiechając. March była wredna i jej kąśliwe uwagi doprowadzały niektórych do płaczu, ale kogo jak kogo ale M uwielbiała. Był tak zabawny i przebożnie miły że nie potrafiła przestać się do niego uśmiechać.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:55 pm

Podrpał się po głowie.
-Nie, nie, nie.-zaprostestował szybko-ni zwalniaj jej bo będę miał ją na sumieniu.
Powiedział szybo z przerażoną miną.
-wiesz co, ale następnym razem mi jakąs wyślij-powiedział z głupim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 7:58 pm

Pokręciła glową widząc jego przerażenie - to tylko asystentka, jeżeli nie wywiązuje się ze swoich zadań to znaczy że nie jest dość kompetentna by mi pomagać - powiedziała. Podeszła do biurka, wyciągnęła z niego jakiś papier usiadła napisała tam kilka rzeczy i odłożyła go na mały stosik - i po wszystkim - powiedziała uśmiechając się charakterystycznie.
- oh wyśle, na pewno. Ale nie jeste,m pewna kiedy będzie następny wyjazd - powiedziała po chwili zastanowienia. Zwolnienie własniej asystentki traktowała, jak takie nic, jak wyrzucenie kubka po kawie do kosza na śmieci. Takie nic.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 8:12 pm

-Mar , no weż. Może ona ma do wykarmienia piątke rodzenstwa-powiedział, naparwdę się trochę zmartwił.- będę ją miał na sumieniu.
dodał spoghlądając na mar.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Ambasadorki firmy. Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biuro Ambasadorki firmy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Biuro prezesa
» Biuro szefowej PR'u
» Biuro Projektantki
» Biuro Szefowej Reklamy
» Biuro asystentki prezesa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: B&F :: PIERWSZE PIĘTRO-
Skocz do: