Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Biuro Ambasadorki firmy.

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 8:14 pm

- nie nie ma, jest jedynaczką a pracowała tylko po to by udowodnić rodzinie że potrafi - żęchnęła się - to nie ta asystentka - powiedziała kiwając w stronę drzwi za którymi znajdowało się biurko - mam jeszcze jedną która zwykle ze mnie podrużuje - powiedziała spokojnie, upiła łyk kawy. Dla niej to zwykle codzienność i nie rozumiała jak on może się tym przejmować.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 8:34 pm

Westchnał siadając sobie w fotelu na przeciw jej biurka i zarzucając nogi na oparcir.
-I tak nie oruzmiem czemu ją zwalniasz, ale zrobis zjak chcesz-powiedział, wiedział że Mar i tak zrobi to co chce.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 9:33 pm

-nie rozumiesz? posłuchaj to zwykła pocztówka, wiem ale gdyby chodziło o coś zupełnie ważniejszego? skoro w tak błachych sprawach nie mogę na niej polegac to znaczy że kompletnie się do tego nie nadaje. Musze mieć dobry zespół bo inaczej niczego nie zdziałam - wytłumaczyła jakby to było oczywiste. Choć dla niej było.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:17 pm

Weszła do biura March spinając długie włosy w luźnego koka tuż nad karkiem. - Hej - rzuciła śpiewnie podchodząc do jej biurka. - Doceń proszę że nawiększa pracoholiczka w tej firmie ma zamiar zaprosić się właśnie na pogaduchy w jakiejś fajnej restauracji. - kiwnęła głową unosząc brwi. Po chwili roześmiała się poprawiając opadającą z ramienia torbę diora. - Zbieraj się...
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:21 pm

-padam z nóg, martini będzie dla mnie zbawieniem - powiedziała zmęczonym głosem. Wzięła torebkę, wrzuciła do niej kilka rzeczy - więc co proponujesz? - zapytała wstając i zarzucając torebkę na ramie.
Powrót do góry Go down
Inés
Admin
Inés


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:25 pm

- No więc proponuję nie dawno odkryty przezemnie klub, Kong! - wyszczerzyła zęby w słodkim uśmiechu odgarniając na bok opadające na policzki pojedyńcze kosmyki włosów. - Barman wyraźnie na mnie leci więc martini dostaniemy z jakąś fajną żniżką. - uniosła dumnie głowę uśmiechając się tajemniczo.
Powrót do góry Go down
Marcheline
Nowicjusz
Marcheline


Liczba postów : 46
Join date : 10/06/2009
wiek : 38
skąd : Paris

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:28 pm

Zaśmiała się przewracając oczyma - więc na co jeszcze czkeamy? - zapytała zdziwiona. Nadal śmiejąc się jak głupia pociągnęła In do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Mathias
Nowicjusz
Mathias


Liczba postów : 48
Join date : 07/06/2009
wiek : 38

Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:52 pm

-Jasne, zostawcie mnie tutaj-powiedział przypominając o swoim istnieniu. Jednak kompletnie zignorowany zaśmiał się i wyszedł z biura mar.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Biuro Ambasadorki firmy.   Biuro Ambasadorki firmy. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Biuro Ambasadorki firmy.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Biuro szefowej PR'u
» Biuro Projektantki
» Biuro prezesa
» Biuro rzecznika prasowego.
» Biuro Szefowej Reklamy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: B&F :: PIERWSZE PIĘTRO-
Skocz do: