Runway models, cadillacs and liquor bottles...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Runway models, cadillacs and liquor bottles...


 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Starbucks

Go down 
+4
francois
caroline
erica
Inés
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
saffron
Nowicjusz
saffron


Liczba postów : 34
Join date : 07/06/2009
wiek : 38
skąd : London

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:39 pm

- hm, bardzo zgrany zespół... - powiedziała o współpracownikach, pracowała w firmie pewnie dopiero miesiąc, ale już zdążyła się zadomowić. poza tym zauważyła, że wszyscy ze sobą romansują co nie jest pewnie za bardzo profesjonalne. Patrzyła mu prosto w oczy, bo miał taki fajny kolor.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:41 pm

ej nie wszyscy,wszyscy???oja to straszne ale każdy udaje że tak nie jest,zarzucił swoją grzywa i uśmiechnłą się do nie-o tak mi się tez bardzo podoba nas zgrany zespół-zamyślil się i liczył z kim on tam ma romans
Powrót do góry Go down
saffron
Nowicjusz
saffron


Liczba postów : 34
Join date : 07/06/2009
wiek : 38
skąd : London

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:43 pm

może mieć z nim jakiś przelotny, dwuminutowy, albo jednominutowy. praktycznie już miała, ale co tam.
- kto będzie twoją kolejną ofiarą? - spytała mając na myśli jakieś romansowanie w pracy, on też dobrze wie do czego odwołuje się jej pytanie. dopiła swoją kawę i.... uwaga: oblizała usta! xd
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:47 pm

ej nie podrywaj go taK TYM JĘZOREM XP przyjrzał się jej bo zaskoczyło go jej pytanie ,ale doceniał t że była taka bezpośrednia-mam zamiar dorwać nową stazystkę-odparł zgodnie z prawdą
Powrót do góry Go down
saffron
Nowicjusz
saffron


Liczba postów : 34
Join date : 07/06/2009
wiek : 38
skąd : London

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:52 pm

chyba domyśliła się o którą chodzi, oj biedna dziewczyna zaangażuje się, a później będzie płacz i zgrzyt zębami kiedy kaswuś ją rzuci.
- a więc powodzenia. - uśmiechnęła się i przypomniała sobie, że ma na jutro sporo pracy.
- muszę lecieć, do zobaczenia. - powiedziała z lekkim uśmiechem i odeszła kręcąc zgrabnym bardzo tyłkiem dodatkowo podkreślonym obcisłą czarną spódniczką.
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:54 pm

takie życie,taki ona sry ale on się nie zmieni bo jeszcze nie trafił na taką która by go uspokoiła-ej czemu??-ej chyba jej nie zawiódł czy coś???poczuł się rozgoryczony ale przeszło mu jak dostrzegł nowa seksowną kelnereczkę
Powrót do góry Go down
saffron
Nowicjusz
saffron


Liczba postów : 34
Join date : 07/06/2009
wiek : 38
skąd : London

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:55 pm

nie zawiódł, ale jakoś wena mi się skończyła!
i pewnie saff gra niedostępną xd
Powrót do góry Go down
xavier
Wredota
xavier


Liczba postów : 145
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:56 pm

eh no trudno jeszcze i tak ją przeleci
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 8:48 pm

Weszli do starbucks'a. Od razu zajął stolik przy oknie, odstawił na podłogę nie wielką torbę w której trzymał aparat, po czym otworzył leżące na stoliku menu. Długo je przeglądał przewracając leniwie strony. - Jak ci idzie praca? - rzucił obojętnie zatrzymując wzrok na liście deserów.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 8:56 pm

-dobrze, chociaż to bardziej przyjemnośc niż praca .-zauważyła i zmarszczyła czoło patrząc na w drugie menu .- sporo nasłucham się o twoim tyłku . - powiedziała i uniosła wzrok w jego stronę, pewnie pochlebiało mu to że główny temat wielu kobiet w firmie dotyczu jego , cnie .
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:03 pm

- Ah tak? Hm a ja zawsze myślałem że to oczy są najpiękniejszą częścią mojego ciała... - kpił, ale co innego miał robić, cała ta akcja pt. "Nowy seksowny fotograf" znudziła go już nieco. Miał oczywiście ochotę na niezobowiązujące przygody z przypadkowymi modelkami, ale komentarze na temat jego tyłka to już lekka przesada. - Czego się napijesz?
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:09 pm

usmiechnęła się pod nosem .poprawiła się na krześle które nieco srzypiało, łał. może przytyła i je rozwaliła? - kawy, o dziwo prawie zasypiam . nie żebyś mnie nudził ...- cóż, mógł to różnie odebrac.- tak więc ile interesujących modelek poznałeś?bardziej- zaakcentowała ostatnie słowo, pewnie wiedział co ma na myśli !
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:14 pm

- A wiesz, nie dużo, Erica... - przerwał unosząc wzrok na jej twarz. - Znasz się na związkach...a ja mam problem, znaczy to chyba zaszło zbyt daleko i... nie wiem jak, no wiesz, wybrnąć, znaczy... - złapał oddech kręcąc głową ze zrezygnowaniem. - Nie ważne... - dodał nieco cieszej rozglądając się za kelnerem, kiedy takowy przybył zamówił dla siebie podwójne capuccino.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:19 pm

uniosła brwi, ona zna się na związkach nie lepiej jak on . ostatnio tylko przystopowałą z tym wszystkim i dała sobie spokój z przygodami czekając na kogoś z kim mogła by zosta dłużej i zobaczy czy taka opcja jej pasuje . -hej, mów co jest ! - nie spóściła z niego wzroku, oczywiście chciała go wysłucha, pomóc i wgl .
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:30 pm

- Może to nic, moze jestem przewrażliwiony ale... czuje że... - znów przerwał zastanawiając się jak ułożyć to tak by miało jakikolwiek sens, chociaż z drugiej strony tego sensu właśnie szukał. - Sypiam z jedną z modelek, jest fantastycznie, jak zwykle... ale znasz mnie, nie potrafię być z kobietą dłużej niż kilka nocy. To okropne itd. ale romans chyba na tym polega prawda?... - nie był pewien czy Erica zrozumiała o co mu chodzi. Spuścił jednak głowę zatrzymując wzrok na okładce menu.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:38 pm

-to może zrób to co zwykle robisz, no bo... - przerwała bo własnie zastanawiała się jakie jest to 'no bo ' - skoro to się mija z celem .... bo wiesz, to będzie nieco jak nieoficjalny związek . - spojrzała na filiżankę z kawą która przyniósł kelner - ale to zależy już od ciebie ,zresztą wcześniej nie miałeś problemu z tym by zapomniec o wszystkim i zabrac się za inną. - zauważyła i ze szklanki podniosła wzrok znowu na niego .
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:43 pm

Nie wiem wiesz, chyba dopadły mnie wyrzuty sumienia, żal mi tej dziewczyny... nie chce jej ranić, z drugiej strony nie chcę również zaczynać z nią żadnego związku... po prostu. - podziękował kelnerowi delikatnym skienienim głowy po czym upił łyk kawy. - Ale koniec o mnie, powiedz co tam u Ciebie hm? - spojrzał na nią uśmiechając się ciepło.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:51 pm

-własciwie to ostatnio zawiewa straszną nudą i nie ma się czym chwalic ... - powiedziała chwilę zastanawiając się wbijając wzrok w stół . miała wrażenie że ostatnio jej życie traci barwy . potem jednak podniosła wzrok i napiła się kawy - ... praca , dom , praca, dom a w domu sporo alkoholu przy którym ostatnio spędzam noce. - odstawła filiżankę z kawą - chyba pozostawienia życie opierającego się na przelotnych związkach było błędem, skoro teraz jedyną moją przyjemnością jest butelka martinii.
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:55 pm

Miał ochotę ją przytulić, te smęty z jej strony naprawdę sprawiały iż czuł się jakoś tak, dziwnie. Uśmiechnął się kojąco. - Kobiety jak ty zawsze znajdują tych... książąt na białych koniach, czy czego wy tam szukacie. - wzruszył obojętnie ramionami jakby to co przed chwilą powiedział było oczywiste. - A teraz przestań się zamartwiać bo i ja czuje się jeszcze gorzej.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:02 pm

-hm, z takim celem zostanę starą panną -zaśmiała się chociaż taka wizja wcale nie przypadła jej do gustu .- w takim razie , hm ...- przyjżała mu się - ...zestarzałeś się , raphael! -przygryzła dolną wargę bo w sumie nie widziała już w nim tej świerzości co zwykle, może za dużo sie przejmował .
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:06 pm

Słysząc jej słowa otworzył szerzej oczy a na jego twarzy zawitał strach. Kto jak kto ale Rafałek dbał o wygląd i komentarz pt. "zestarzałeś się" naprawdę go przeraził. Automatycznie dotknął twarzy obiema dłońmi. - Ale... chodzi ci o zmarszczki, wory pod oczami? - dopiero po chwili zdał sobie sprawę iż chyba trochę za bardzo przejął się jej opinią a ludzie siedzący przy stole obok patrzyli na niego dość dziwnie. Wyprostował się więc przybierając w miarę normalny wyraz twarzy. Odkaszlnął spogladając na Ericę. - Wiesz po prostu... dojrzewam. Znaczy... i będę przystojny jako starzec, jak George Clooney! - unisół dumnie głowę po chwili parskając śmiechem.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:12 pm

oparła brodę na dłoni powstrzymując się od śmiechu -spokojnie, innym się podobasz więc nie przejmuj się aż tak moją opinią.-machała sobie delikatnie i powoli nogą, więc wybacz jeśli przypadkiem dotkneła lub musneła jego nogi czy coś!- wierzę, to znaczy ... pewnie bedziesz lepiej wyglądał niż clooney.
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:19 pm

- Kochanieee... Clooney mi do pięt nie dorasta! - uniósł obie brwi posyłając jej iście czarujący uśmiech. Upił łyk kawy patrząc na Ericę. - Ty za to wyglądasz cały czas cudownie, nie wiem jak to robisz a już napewno nie rozumiem twojej opini jako że miałabyś zostać starą panną. - dodał dumny z siebie.
Powrót do góry Go down
erica
Lizus
erica


Liczba postów : 70
Join date : 05/06/2009

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:26 pm

jejku,pewnie gdyby była jakąs głupiutką blondynką zaksztusiłaby się kawą która piła. - nie uwierzysz, ale wiem dlaczego ! - miała namyśli to dlaczego wygląda cudownie i mówiła to jakby własnie odkryła amerykę albo inny fajny kontynent.- bo jestem jeszcze za młoda na zmarszczki. - powiedziała zadowolona z siebie i uśmiechnęła się .
Powrót do góry Go down
Raphaël
Nowicjusz
Raphaël


Liczba postów : 44
Join date : 05/06/2009
wiek : 42

Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:44 pm

- Tak, to prawda... ale mogłabyś je już mieć, bo wiesz jakby się uprzeć to kosmetyki przecież nie są zdrowe dla skóry a ty jako modelka używasz ich chyba dużo prawda? - kiwnął głową dumny ze swojego trafnego spostrzeżenia. - Czyli jednak coś w tym jest, po prostu jesteś genetycznie piękna - roześmiał się puszczając jej oczko. Nie był to jednak flirt, nigdy nie traktował Ericii jak kolejnej naiwnej blondynki z którą móglby się przespać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Starbucks

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Runway models, cadillacs and liquor bottles... :: Paris :: KAWIARNIE I RESTAURACJE-
Skocz do: